תקיפת בת או בן זוג

תקיפת בת או בן זוג

מערכת החוק של מדינת ישראל כאשר היא נכנסת אל תוך המערכת הזוגית היא עושה זאת בעוצמות עזות. במרבית המקרים לטובת האישה. אישה בה היא רואה כקורבן מעצם היותה אישה. נשמע מוגזם? אז המציאות היא עוד הרבה מעבר.תקיפת בת או בן זוג

כאשר אתה חשוד או נאשם אתה חש כי מערכת החוק דורסת על כל מה שמולה – ואין דרך חזרה.

מרגע שהוגשה תלונה למשטרה, או שהגיע המשטרה בשל שלל סיבות – אין דרך לעצור את הגלגלים מלהמשיך לעבוד.

לבטח שמדובר באלימות כלפי בת זוג.

לדוגמה:

האישה מתקשרת למשטרה ומספרת שהיכתה את בעלה כי הוא מציק לה – התוצאה? הרחקה לגבר. נשמע לא אמין? זאת התוצאה המסתברת. הרי האישה היא האחראית על הילדים לפי התפיסה המקובלת, לפחות אצל חלק מחוקרי המשטרה.

לדוגמה:

אדם מספר שראה גבר מכה את אישתו ברחוב.

מרגע זה, למרות שלעד אין מידע של אמת מה התנהל שם, לא אחת הוא הגיע בסיומו של האירוע וראה רק חלק זעיר ממנו – מרגע זה יופעל כלפי האישה מסע של לחצים שתגיש תלונה. שתספר על אירוע פלילי. שתיתן משהו לחקירות על מנת לעצור את הגבר ולהתחיל הליך של משפט פלילי בעיניינו.

נשמע מוגזם?

בתור עורך דין פלילי במרכז מעל ל 25 שנים, לא אחת הייתי במקום הזה.

לא אחת המציאות הייתה שהאישה התלוננה שהבעל החזיר לה מכות אחרי שהיא היכתה אותו.

לא אחת היו מקרים בהם ברור לחלוטין שהגבר הוא המוכה – לפי הסימנים על גופו – ואילו האישה ללא סימנים כלל הצליחה להוביל את המדינה להעמיד אותו לדין על תקיפה. אלו דברים של יום ביומו.

____________________________________________________________________________________________________________________________

תקיפת בת או בן זוג הסיכונים

גם ברמת הענישה גברים מכים ו/או מאיימים ו/או פוגעים מינית – מוענשים בחומרה.

אם אתם חשודים בעבירה של תקיפת בת או בן זוג יש להכיר בעובדה כי באם תמצאו אשמים – אתם נמצאים אל מול מערכת של ענישה קשה ומחמירה ביותר.

המטרה המערכתית היא למנוע את הסיכוי שאירוע מסוג זה יחזור על עצמו.

מול המערכת הענישתית, חשוב לציין, אפשרי לבנות גם הליכים של טיפול ושיקום שאמורים להוביל לסטייה ממחמי הענישה המקובלים לאירועים מסוג זה.

חשוב להתחיל לבנות את ההליכים של השיקום – כבר מתחילת התיק.

ראוי שיהיה ברור, גם פרידה יכולה לכלול הליך שיקומי.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

חקירת עבירות אלימות במשפחה

חקירה של עבירות אלימות במשפחה ובפרט של תקיפת בת זוג היא עבירה אשר יש לטפל בה בזהירות.

מומלץ להתייעץ בעורך דין פלילי מהרגע שיש סיכון של חקירה במשטרה.

חשוב לציין לאור אירועים קשים של רציחות של בני זוג, י החמרה ניכרת מידי שנה גם באירועים פחותים בהרבה, הענישה באירועים אלה נועדה להוביל למציאות של יצירת הזהרה תמידית מפני ביצוע עבירות של אלימות במשפחה.

בנסיבות אלה של חקירות פליליות שלא אחת גוררות גם עימותים, פוליגרף, ועוד שלל של תרגילי חקירה – מומלץ להיעזר בעורך דין פלילי מקצועי שילווה אתכם בכל התהליך.

________________________________________________________________________________________________________________________________

עימות בחקירת תקיפת בן בת זוג.

אירועים רבים בין בני זוג מתנהלים בתוך הבית בלי עדים ובלי יכולת לדתע מי משני סני הזוג דובר אמת.

מיותר לציין, במקרים מסוג זה – יש כלי מרכזי והוא העימות בחקירה של אלימות במשפחה.

כאן מוכנסים שני בני הזוג לחדר אחד ולמעשה מותחים אחד בשני.

הם מנסים להסביר אחד לשני את נקודת הראיה של האירועים – מתוך נקודת המבט שלהם.

מדובר באירוע של עימות – אירוע מסעיר שרבים חוששים ממנו ביותר.

מומלץ להתכונן היטב לעימות בחקירת אלימתו במשפחה ולהכין אפילו מלכודות לצד שכנגד.

משרדי הכין נחקרים ריבם לעימותים של עבירות אלימות במשפחה באופן שהם הצליחו להסיר את החשדות מעליהם.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

תקיפת בת זוג השלכות

השלכות על תקיפת בת זוג ברוב המקרים הן כבדות מאוד, בתי הדין רוצים בכל דרך להגן על הקורבן הנפגע, זאת מתוך מחויבות לשמירה על בטחונו האישי. יחד עם זאת רוצים בתי הדין כחלק ממערכת המשפט ליצור הרתעה רבה ולמנוע מקרים כאלו בעתיד.

יחד עם כל אלו, אם מדובר על נאשם ללא עבר פלילי ניתן לסגור את ההליך רק בהליך שיקומי בלבד וללא עונש לש מאסר כלל. גם במקרים בהם מדובר על תקיפה אשר גרמה חבלה של ממש בתי הדין גוזרים עונש של מאסר על תנאי לתקופה קצובה. העונש הצפוי על תקיפת בת זוג משתנה בין מקרה למקרה, מכאן כי אתם נמצאים כחשודים במעשים אלו ייעוץ וליווי נכון ובחינת העבר של הנאשם הם אלו שיכולים לשנות את פני הדברים.

תקיפת בת זוג

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=r9D7x1gaBBc&feature=youtu.be
 
עורך דין פלילי לייצוג במקרה של תקיפת של בן זוג

מציאת עורך דין פלילי לייצוג במקרה של תקיפת של בן זוג היא בעלת משמעות רבה. לא פעם אנו עדים לכך שישנם מקרים בהם רק ביצוע של פעולה פיזית אשר נעשתה בשוגג מפורשת על ידי בית הדין בתור עבירה חמורה, לכן אין להתפשר על מציאת עורך דין פלילי שיטפל בעניין זה. אם בן זוגך האשים אותך בתיק בגין תקיפת בן זוג, עליך לשכור עורך דין פלילי שייצג אותך בבית המשפט. עורך דין פלילי יעזור לכם לדחות את התיק או להוריד את עונש המאסר ואת הקנסות שצפויים להתקבל בהחלטת בית המשפט.

להיות במערכת יחסים אומר שאתה צריך להיות זהיר יותר עם המילים והמעשים שלך כלפי בן / בת הזוג שלך. מגוון רחב של פעולות יכול להיחשב כתקיפה בין בני זוג. תקיפת בן / בת זוג היא פשע חמור שעלול לגרום למאסר. אנשים שהואשמו בתקיפה של בני זוג יודעים כמה חמורים היו האשמות וקנסותיה. כאשר אתה מואשם בעבירת תקיפה של בני זוג, אתה עלול להיכלא במשך כשלוש שנים. פעולות של תקיפת בני זוג עלולות להוביל להשפעות מזיקות וקבועות על עתידו של בן זוגך. זו הסיבה העיקרית שאותם אנשים עם אישומי תקיפה בין בני זוג צריכים לפעול באופן מיידי.

כאשר בן זוגך מגיש נגדך תלונה פשע של תקיפה של בן / בת זוג, שכירת עורך דין פלילי מאובזר ומקצועי היא הדבר הראשון שעליך לעשות. וודא שעורך הדין מסוגל לטפל בתיקים כאלה.

עונש על תקיפת בת זוג
 
תקיפה בין בני זוג: טעות או עבירה פלילית?

תקיפה של בני הזוג היא במסגרת עבירה מסוג תקיפה בנסיבות מחמירות. אבל אם אתה מואשם בתקיפה של בני הזוג בזמן שיש לך מקרה קיים של אותו האישום, כלומר באם עומד נגדך הליך פלילי נוסף במקביל לביצוע עבירה זאת, חומרת העבירה יכולה להיות גדולה הרבה יותר.

יחד עם זאת, מחויב בית המשפט לשפוט כל עבירה לפי אותה עבירה בלבד, כאן נכנס תפקידו של עורך הדין המייצג אתכם, לתת דגש על כך כי לפי החוק מחוייב בית הדין להתעסק בעבירה עצמה ולא בהיבטם הקשורים לעברו של האדם המואשם.

במקרה של עבירה, שבה אין למבצע שום תיק קודם בגין אותו האישום, הוא רשאי לפקח על בית המשפט. שימו לב שפסקי הדין שניתנו בפיקוח בית המשפט אינם נחשבים כהרשעה. אבל יש סיכוי שזה יכול להימחק או לא להופיע כלל ברשומות שלך.

חשוב שיהיה עורך דין פלילי מנוסה ובעל ידע מומחה לטיפול בהתערבות במשבר, מצברים מקומיים ותיקים קשורים אחרים. הם יתנו הדרכה והגנה על זכויותיך.

החשיבות של בחירת עורך דין : עורך דין פלילי הוא אחד האנשים החשובים שיעזרו לך לדחות את התיק שלך או להפחית את האישומים והקנסות שלך. למידע נוסף אודות תקיפת בני זוג ועניינים קשורים אחרים, ניתן ליצור איתנו קשר ואנו נעמוד לרשותכם בכל עת.

שתפו:

מאמרים נוספים

חוק אשראי הוגן

חוק אשראי הוגן

בעידן הדיגיטלי, בו קבלת אשראי הפכה קלה ונגישה מתמיד, גוברת חשיבותו של חוק אשראי הוגן. חוק זה, שנחקק, נועד להגן על הצרכנים מפני ניצול ומפני

הכנה לחקירה במשטרה

הכנה לחקירה במשטרה

הכנה לחקירה במשטרה באירוע פלילי מורכב היא אירוע נוראי. לא פעם מעבר לחקירה עצמה. ההכנה לחקירה מחייבת את בניית היכולת להתמודד עם מציאות מטורפת של

Call Now Button
×

שלום, כאן עורך דין פלילי מוטי אדטו. אני זמין ואשמח לעזור בכל שאלה

× זמינות מיידית 24/7