תחומי התמחות עורך דין פלילי במרכז

כל הסיבות לבחור בצוות עורכי דין פלילים הטוב ביותר בישראל.

משרדי מתמחה בייצוג נורמטיביים במשפט הפלילי.

לאורך השנים הובלתי ייצוג משפטי בעבירות פליליות רבות מספור, החל משלבי ההכנה לחקירה במשטרה, ליווי הליכי החקירה, שימוע, כתבי אישום ערעורים פליליים וכו.

לא אחת בניתי הליכי שיקום וטיפול שמנעו העמדה לדין/ענישה.

במקרים אחרים הובלתי לזיכויים.

משרדי מאמין פחות בהסדרים מראש, אנו מאמינים בלחימה בשם הזכויות של הלקוח, לא להניח לזכויות בצד.

במערכת של 2% זיכויים סגרנו אין סוף תיקים בזיכוי, חזרה מאישום, בקשות ליועמ"ש ועוד ועוד.

אל לכם להתפשר על בחירת עורך דין פלילי מומלץ שילווה אתכם בתהליך.

בהצלחה.

תחומי ההתמחות של משרדינו

אלימות במשפחה

פרוק התא המשפחתי מוביל לא אחת לעלילות בתחומי עבירות אלימות במשפחה. הוכחנו זאת לא אחת. משרדי מתמחה בייצוג וליווי חשודים ונאשמים בהתמודדות מול חשדות ובהאשמות בגין עבירת אלימות במשפחה. חשוב לציין, יש גם עבירות שנובעות מתלונות של ילדים על אלימות להן נדרש טיפול שונה לחלוטין.

מרמה והונאה

מציאות כלכלית מובילה אנשים לקחת סיכונים שלא תמיד מותר לקחת. במקרים אחרים לא מדובר בסיכונים. מקרים אחרים בלי שום אשמה. משרד עורך דין פלילי במרכז אדטו טיפל ומטפל בתיקים כלכליים וחשדות פליליים בגין אירועים פליליים של מרמה, גניבה, הונאה ועוד ועוד.

עבירות מין

חשד ואישום בעבירות מין לחשד בעבירות מין יש בנוסף להתמודדות הראייתית גם היבט נפשי מהותי ביותר. לאורך השנים הצלחתי להפריח חשדות, לזכות נאשמים, להוביל לענישה קלה ביותר ועוד ועוד. אם יש עיצה מהותית לעבירות מין? העצה היא למרות הקושי הנפשי, אל תזניח את ההתמודדות. הסתייע בעורך דין פלילי במרכז המומחה לתחום. תתכונן.

שיקום וטיפול בהליך הפלילי

לא תמיד אנו בצד הצודק של החיים. לא אחת ברור שבוצעה עבירה פלילית. זה הרגע האנושי לבקש סליחה, למנוע לחצים קשים להמשך. לדעת לפנות לאפיק השיקומי. לתקן. כל אלה מובילים לענישה מקלה הרבה יותר.

עבירות סמים

לא אחת אנשים נורמטיביים מסתבכים באירוע פלילי בתחומי הסמים. חובה להבין, יש ענישה בסמים, אין ברגע זה מציאות של לגליזציה. מידי יום מוגשים כתבי אישום בעבירות סמים. הכנה לחקירה במשטרה יכולה למנוע בעית להמשך. סוגי עבירות סמים, שימוש, החזקת סמים, ייבוא סמים, גידול סמים. ליווי מלא עד לסגירת ההליך ללא הרשעה ורישום פלילי.

עבירות מין של קטינים

קטינים יכולים להיות גם בצד הפוגע. הצורך לטפל בעבירות מין של קטינים, גם שאין חקירת משטרה ברור. משרדי מטפל בקטינים שפשעו, בכל ההיבטים, גם שאין חקירת משטרה וגם שיש.

עבירות אלימות

עבירות אלימות יכול ויסתיימו באופן שקשה להבין תחילה. לא אחת החשוד רואה בעצמו כ"קורבן" והתחושה ממשיכה גם לתוך התיק הפלילי. לאורך השנים הצלחתי לא רק לזכות בעבירות אלימת, לא רק לסגור תיקים אלה להוביל תיקים חמורים כולל תיקי מחוזי לסיום ללא הרשעה פלילית.

חייגו אלינו 24/7
יעוץ ראשוני חינם

קבלו ייעוץ ראשוני מעו"ד פלילי בחינם

Call Now Button
×

שלום, כאן עורך דין פלילי מוטי אדטו. אני זמין ואשמח לעזור בכל שאלה

× זמינות מיידית 24/7