שיטות להתכונן לבדיקת פוליגרף

מחיקת רישום פלילי לקטין

בדיקת פוליגרף היא לא ראיה במשפט הפלילי.מחיקת רישום פלילי לקטין

אבל סירוב לבדיקת פוליגרף הוא כן ראיה במשפט הפלילי.

כך יוצא שלא אחת אתה כנחקר באירוע פלילי כן תקבל הצעה להיבדק בפוליגרף – ולו על מנת לבחון את הסכמתך לבדיקה.

כאן חשוב לזכור, השאלה היא תמיד מי קובע את השאלות.

השאלות יכולות לגעת לעובדות בלבד. זה להבחין מפרשנות של ראיות ותחושות.

ככלל לקוחות לא מסרבים לבדיקות פוליגרף – באם לא רוצים את הבדיקה, זאת החלטה של עורך הדין הפלילי, ההחלטה על סמך הכרות עם האדם, הבנת השאלות, הבנת הסיטואציה כולה.

חשוב לזכור, אני, בהכנות לחקירות, לבטח בהכנות לעימות משתמש לא אחת בבדיקת פוליגרף.

  • שיטות להתכונן לבדיקת פוליגרף תרגלו אמירת אמת.

ישנן שתי סיבות לתרגל אמירת אמת: אתם לומדים להכיר את ההרגשה לומר את האמת, כך שתוכלו לזהות זאת אם תשקרו בהמשך. שנית, אתם בונים סובלנות לאי הנוחות הרגשית שבשקר. ככל שתתרגלו לומר משהו בצורה חוזרת ונשניית, לאחר תקופה זה יהפוך להיות כל כך טבעי עבורכם שגם כאשר הדבר לא יהיה נכון, הוא לא יגרום לכם לשינוי בתגובות פיזיולוגיות שאלו ניתנות לאיתור על ידי מכשיר הפוליגרף.

  • שיטות להתכונן לבדיקת פוליגרף הכירו את המבחן

לדוגמא, אם אתם הולכים להילקח למבחן של בדיקת פוליגרף, אולי כדאי שתקדישו מעט זמן להכיר את המבחן. לדעת מה הש03אלות הצפויות!

זה אומר שעליך לקחת את הזמן לשבת ולשאול את עצמך, "מהי בדיקת פוליגרף?". אתם חייבים לדעת בדיוק לקראת מה אתם הולכים, מה כולל התהליך ומה צפוי שישאלו אתכם במהלך בדיקת הפוליגרף.

  • לשמור על קור רוח

 הדבר החשוב ביותר לעשות הוא לשמור על קור רוח ולא לתת ללחץ הסיטואציה לגרום לכם להיות עצבניים. הקפידו בהחלט לא לשקר. זה בסדר להיות לחוצים, כי כל אדם יהיה לחוץ ולא נינוח לגבי בדיקת פוליגרף. רק זכרו שכל הלחצים שיש לכם הם לא קבועים, מדובר על סיטואציה לרוב זמנית ותסתיים לאחר סיום הבדיקה. אך יחד עם זאת, בזכות הכנה יסודית ומקצועית על ידי עורך דין פלילי בחולון לכל מהלך בדיקת הפוליגרף, זאת הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בדיקת פוליגרף.

  • הכרת השינויים בגוף

הפוליגרף יכול למדוד כל שינוי בגופכם כאשר אתם אומרים תשובה אמיתית לעומת שקר. הפוליגרף אינו מתקיים, ואין להסתמך עליו כשיטת החקירה היחידה. עדיף להשתמש בו ככלי חקירה כדי לקבוע אם מישהו אמיתי באופן כללי. בדרך כלל בדיקת פוליגרף בבתי הדין מבוצעת על אלו הנאלצים לתת עדות, זאת בכדי כי עורך דין פלילי המייצג נאשמים יוכל לסתור את העדויות שיש נגד וזאת כחלק מבניית קו הגנה.

  • מדובר במכונה המודדת שינויים

פוליגרף הוא מכונה שמודדת דברים רבים, כולל דופק, נשימה וזיעה. הבודק שואל שאלות, והפוליגרף מתעד את התשובות. לאחר מכן תתבקש לענות על שאלות על הצהרתך בזמן שהפוליגרף פועל. בשלב הראשון החוקר ישאל שאלות בסיסות כמו תאריך, שעה, שם פרטי ועוד דברים בסיסים שעליהם לא ישקר בדרך כלל הנחקר, ככה יבחן המכשיר מתי הנחקר דובר אמת וכל שינוי הוא מהווה אמירת שקר.

שתפו:

מאמרים נוספים

חוק אשראי הוגן

חוק אשראי הוגן

בעידן הדיגיטלי, בו קבלת אשראי הפכה קלה ונגישה מתמיד, גוברת חשיבותו של חוק אשראי הוגן. חוק זה, שנחקק, נועד להגן על הצרכנים מפני ניצול ומפני

הכנה לחקירה במשטרה

הכנה לחקירה במשטרה

הכנה לחקירה במשטרה באירוע פלילי מורכב היא אירוע נוראי. לא פעם מעבר לחקירה עצמה. ההכנה לחקירה מחייבת את בניית היכולת להתמודד עם מציאות מטורפת של

Call Now Button
×

שלום, כאן עורך דין פלילי מוטי אדטו. אני זמין ואשמח לעזור בכל שאלה

× זמינות מיידית 24/7