עלות ייצוג בעבירות מין

עלות ייצוג בעבירות מין

השאלה ששואלים רבים כמה עולה ייצוג מעורך דין פלילי בעבירות מין?

כמה אתה לוקח על ייצוג עורך דין פלילי בתיק בעבירות מין? זאת השאלה, שאלה שמלמדת על חוסר הבנה להבנתי.

כל תיק שונה מאחרים.

לא אחת נתקלתי בתיקים פליליים שם אחרי עימות הסתיים הכל, באירועים אחרים, מיד אחרי חקירה ראשונה הכל הסתיים.

אירועים אחרים המשיכו לכתבי אישום ואירוע שנמשך שנים.

כל תיק לפי הנסיבות המיוחדות שלו.

עורך דין פלילי

למשרדי ניסיון של מעל ל 25 שנות ניסיון בייצוג וטיפול בתיקים.

הניסיון הוא לא רק בהיבטים של חוק העונשים ודיני הראיות. הניסיון הוא גם באנשים שמרכיבים את הסביבה עמה אתה מתמודד.

לא פחות חשוב עם חשודים ונאשמים – על ההיבטים הנפשיים המורכבים של ההתמודדות.

ליצירת קשר: עורך דין פלילי מוטי אדטו 058.521.77.15.

תיקי מין מורכבים

תיקים פליליים של עבירות מין הם תיקים מורכבים ביותר, הם דורשים תשומת לב רבה בכל שלב של ההליך, חלק מתשומת הלב היא היצירה וההפנמה של ההליך הפסיכולוגי שמתקיים במקביל להליך המשפטי. קשה לאנשים להבין שהם נחשדים/נאשמים בעבירת מין.

ללא אותה הפנמה – אין את הדרך לטפל.

בתור עורך דין פלילי, הבסיס הוא בהבנה שאנו מתמודדים עם משהו ענק, וחובה לתת תשומת לב מלאה לנושא, בין אם מדובר בהכנות לחקירה, הכנות לעימות, או שימוש, ולבטח לתיק עצמו.

ייצוג של עורך דין פלילי בעבירות מין כולל בתוכו תחילה את שלבי ההכנה לחקירה במשטרה, הכנה לעימות שייתכן מאוד ויהיה חלק מחקירת המשטרה.

לא אחת גם שליחה למעבדת פוליגרף בכדי לאמת את הדברים, הכנה לכל ההליך לרבות שליחת בקשות בחלק מהמקרים להסב את המעצר עד לתום ההליכים למעצר בית.

אלו רק השלבים המקדמיים. ללא הבנה מלאה של ההליך והפנמה של החשיבות של כל אמירה, אין ולו דבר, בנסיבות אלה חשוב לנסות לכסות את האירוע מכל צדדיו, לפני החקירה/עימות וכו.

כל אלו נגזרות של עלות שלפיהן מחושב שכר הטרחה של עורך דין.

היבטים אישים בחקירת/אישום בעבירות מין

חלק מההתמודדות מול עבירת המין הוא המאבק בהיבטים המשפחתיים של האירוע. לדוגמה, התמודדות ול לחצים משפחתיים, התמודדות מול מה יגידו, בגידה וכו.

גם הסיכון עצמו מוביל לחששות כבדים. במקרים מסוג זה, לבטח שחקירת עבירת מין יכול ותימשך גם שנים, אני ממליץ להסתייע גם בסיוע נפשי, לא אחת גם במומחה למסוכנות מינית לו יכול ותהה חשיבות להמשך.

חשוב להבין מומחים למסוכנות מינית מכינים חוות דעת לטיעון לעונש – בכל מקרה שם מנסים להימנע ממאסר. במקרה של מאסר, חוות הדעת הזאת כבר תוכן בכלא!!!

שכר טרחת עורך דין

שכר טרחת עורך הדין מושפע מכמות העבודה הנדרשת.

כמות העבודה הנדרשת נקבעת על בסיס מורכבות האירוע, מורכבת האדם, מורכבות הטיפול והסיכון.
לא תמיד כל ההיבטים יכול ויהיו ברורים מההתחלה.

הוצאות על מומחים וחקירה

בתיקים מורכבים, לבטח בתיקים מיניים מורכבים, יש צורך במומחים לעיתים קרובות לברור נושאים. לא רק מסוכנות מינית, אלה גם מומחים לתקשורת לבחינת המחשבים, בחינת טלפונים ועוד ועוד.. המאבק לזיכוי הוא מורכב!

לא פעם הצלחתי בסיוע מומחים מסוגים שונים להוביל לזיכוי/סגירה של התיק. במקרים אחרים הצלחתי בסיוע מומחים למסוכנות למנוע ענישה בין בכלל ובין להוביל לענישה קלה ביותר יחסית לאירועים.

מומחים למסוכנות מינית

בכל מקרה בו יש סיכוי לענישה/הרשעה – חובה להתייעץ בנושא על מנת להבין את המורכבות האנושית.

"תשלום" נפשי

אסור להתעלם מהתשלום הנפשי של ההתמודדות. מומלץ להסתייע בסיוע נפשי. הדברים נאמרים אחרי מעל ל 25 שנים של תיקים פליליים בתחום לנורמטיביים.

סיכום

עלות ייצוג בעבירות מין של עורך דין פלילי בגין ייצוג בעבירות מין יכולה להיות מושפעת מכמה גורמים. אתם יכולים לבחור את הטוב ביותר שמתאים לצרכים שלכם.

חשוב להבין, הליך פלילי במיוחד בתחום של עבירות מין הוא ממש מורכב, כל דבר הקטן ביותר יכול לגרום לאישומים כבדים או להוביל לזיכוי מוחלט, רק עורך דין פלילי מנוסה ומקצועי הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

שתפו:

מאמרים נוספים

חוק אשראי הוגן

חוק אשראי הוגן

בעידן הדיגיטלי, בו קבלת אשראי הפכה קלה ונגישה מתמיד, גוברת חשיבותו של חוק אשראי הוגן. חוק זה, שנחקק, נועד להגן על הצרכנים מפני ניצול ומפני

הכנה לחקירה במשטרה

הכנה לחקירה במשטרה

הכנה לחקירה במשטרה באירוע פלילי מורכב היא אירוע נוראי. לא פעם מעבר לחקירה עצמה. ההכנה לחקירה מחייבת את בניית היכולת להתמודד עם מציאות מטורפת של

Call Now Button
×

שלום, כאן עורך דין פלילי מוטי אדטו. אני זמין ואשמח לעזור בכל שאלה

× זמינות מיידית 24/7