עורך דין פלילי תותח

עורך דין פלילי תותח

עורך דין פלילי תותח הוא כזה שמתקיימים לגביו מספר דגשים והם :

  • חתירה למצוינות ללא פשרות.
  • התאמה לצרכי הלקוח.
  • הבנה מעמיקה בתחום העבירה שבוצעה.
  • גילוי אמפטיה ורגישות ללקוח.
  • מעדכן את הלקוח בכל שלב ונוהג בשקיפות מלאה.
  • ידאג לא רק להפחתת הענישה, אלא גם לשיקומו של החשוד בעבירה.

כאשר מדובר על אישום בעבירה פלילית, הייצוג של עורך דין פלילי תותח הוא הכרחי ואין שום מקום לפשרות. אדם שנמצא תחת הליך פלילי מרגיש שכל עולמו חרב עליו ולכן הוא זקוק ללא פחות מהטוב ביותר שיעמוד לצידו בכל ההליך. כאן נדרש האדם גם למצוא עורך דין פלילי מקצועי שיעמוד לצידו, ילווה אותו ואת המשפחה בתהליך וידאג למצות את כל זכויותיו ללא פשרות.

מעבר לעצם היותו עורך דין פלילי, נדרש הסנגור גם לעמוד בקריטריונים שאלו יהפכו אותו להיות טוב יותר משאר עורכי הדין. אחד הקריטריונים האלו הוא ההצלחות הקודמות שיש לאותו סנגור בתחום הפלילי, עד כמה הוא מערב את הלקוח ודואג לעדכן אותו בכל שלב בכדי "להרגיע" את הלקוח ולגרום לו להבין שהתיק מתנהל בצורה נכונה ומה יכולות להיות ההשלכות בהתאם לחומרת המעשה, הראיות והעדויות העומדות מול אותו חשוד.

עורך דין פלילי תותח – חתירה למצוינות ללא פשרות

חתירה למצוינות ללא פשרות צריכה להנחות כל עורך דין, לא רק שמדובר בתחום הפלילי, אבל גישה זאת מקבלת יותר משמעות במיוחד כאשר מדובר על תחום עבירות פליליות מהסיבה שמיוחד כאן מדובר על דיני נפשות!

לא רק האדם שמואשם בעבירה פלילית חווה משבר אלא גם כל הסביבה הקרובה אליו וכל משפחתו. לכן, אין מקום לפשרות ועל עורך הדין לעבוד בצורה הטובה ביותר, לבצע כל פעולה אפשרית בכדי להצליח ולשמור על הלקוח שלו ולוודא שכל זכויותיו מתקיימות ללא פשרות.

חתירה למצוינות בלתי מתפשרת היא מפתח להצלחה ומשהו שכדאי לשאוף אליו.

הגורמים הבאים נחוצים כדי להשיג זאת:

עורך דין פלילי תותח – התאמה לצרכי הלקוח

יש עורכי דין שעושים את הטעות שהם מאמינים שהם יודעים מה הלקוחות שלהם רוצים ומתעלמים מהמשוב של הלקוחות. המשמעות היא שעורכי דין רבים לא מתאימים את עצמם למה שהלקוח צריך ועושים התאמות רק לפי מה שנראה להם נכון, רק לפי מה שהם מכירים ולא מעודכים בכל דבר חדש שנוגע לפסיקה חדשה בתחום הפלילי.

התנהלות מול הלקוח היא אחד הגורמים החשובים ביותר. חשוב שתהיה שקיפות מול הלקוח וגם לתת ללקוח להרגיש בנוח כמה שיותר, הכל במטרה לקבל כמה שיותר פרטים אודות המקרה. לא פעם חשודים רבים מסתירים מידע גם מהסנגור שלה כי חושבים שמידע זה יכול לפגוע בהם. לכן, כאשר עורך דין מקבל מידע חסר או מוטעה הוא לא יוכל להוביל את התיק למקום שאליו הוא רוצה בכדי להקל על חומרת הענישה ולמצות את הזכויות.

חשיבה חדה ומהירה, יצירתיות וקבלת החלטות מהירה

אין ספק כי חשיבה חדה היא חשובה בכל תחום, אבל בתחום הפלילי חשוב מאוד למצוא סנגור שחושב מהר, מגיב לכל ראיה חדשה שנמצאת בתיק, עוקב אחרי הדברים שקורים במהלך החקירה והכל תוך גילוי רגישות מתאימה

עורך דין פלילי תותח – מבין היטב את העבירה ויודע כיצד להתמודד עם האישומים

כאשר הסנגור מומחה בתחום בו העבירה בוצעה, בין אם מדובר על עבירות מין, חשוב למצוא עורך דין פלילי שעיסוקו המרכזי הוא בתחום הזה.

תחום המשפט הפלילי מתחלק למגוון גדול של סוגי עבירות, ישנם עורכי דין שעוסקים בהגנה על נאשמים בעבירות שוחד, עבירות צווארון לבן ועוד. מכאן חשוב לוודא שאתם בוחרים עו"ד פלילי שמומחה באותו תת סעיף שבו אתם מואשמים

ההגדרה המשפטית של "הבנה מעמיקה" משתנה לפי תחום השיפוט. בישראל, למשל, בית המשפט העליון של ישראל פירש את "הבנה מעמיקה" כמשמעות של "מודעות לכל העובדות המהותיות" הקשורות לעבירה נתונה, לרבות מודעות לחוק המגדיר אותה ולכל העבירה שלה. מרכיבים עובדתיים.

ישנן דרכים רבות בהן אדם יכול לרכוש ידע זה, אך תנאי מפתח אחד הוא שהם יבינו לא רק מה לא חוקי על פי החוק אלא גם מה פלילי על פי החוק המקובל או מקורות אחרים של המשפט המקובל.

עורך דין פלילי תותח – גילוי אמפטיה ורגישות ללקוח

תעשיית שירות הלקוחות של עורכי דין היא אחת התעשיות התובעניות ביותר בעולם. יש כל כך הרבה גורמים שיכולים להשתבש כשאתה מנסה לספק שירות מעולה ללקוחות שלך במיוחד כאשר מדובר על מתן שירות ללקוחות בתחום משפטי.

כאשר מדובר על אדם שנמצא בהליך פלילי, הדבר הראשון שהוא רוצה יותר מכל הוא שהתהליך ייסתים כמה שיותר מהר. הוא רוצה שהכל יהיה מאחוריו והוא יוכל לחזור לשגרת החיים שלו.

לא תמיד זה המצב, המערכת המשפטית בישראל בדרך כלל עובדת “בקצב שלה” והוא לא המהיר ביותר שקיים. מכאן, כי עורך הדים צריך להסביר זאת ללקוח שלו שככל שהזמן עובר ייתכן וזה יהיה יתרון עבורו או להיפך. עו”ד מקצועי ידע מתי יהיה נכון “לתת לדברים לעבוד בקצב שלהם” ומתי יהיה נכון להפעיל כמה שיותר לחצים בכיד להצליח ולסיים את ההליך במהירות.

חשוב גם שעורך דין יהיה רגיש לגבי הרגשות של לקוחותיו גם כאשר מדבר איתם בטלפון או פנים אל פנים. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לוודא שהם מרגישים שהם חשובים ושהדברים שהם אמרו נשמעו על ידי עורך הדין והם אכן נלקחים בחשבון.

עורך דין פלילי תותח לא תמיד יעשה הכל בכדי לקצר הליכים, לא תמיד זאת האסטרטגיה הנכונה, לקוחות רבים מתקשים להבין כי קיצור הליכים לא תמיד יוביל לתוצאה הטובה ביותר עבורם! קיצור הליכים יכול לא פעם להוביל לענישה יותר כבדה. רבים המקרים בהם אנשים יהיו מוכנים להודות באשמה, לשאת נטל ועונש כבד רק בכדי לסיים את תהליך החקירה והמשפט הפלילי.

עורך דין פלילי תותח – מעדכן את הלקוח בכל שלב ונוהג בשקיפות מלאה

חווית הלקוח היא הבסיס לניהול תיק מוצלח. לא תמיד רק להשיג את המטרה של הפחתת העונש צריכה להיות המטרה! עורך דין חייב לנהוג בצורה כזאת שללקוח תהיה חוויה נעימה, בין אם מדובר על ביצוע תשלומים נוחים עבור שכר טרחת עורך הדין.

אפשרות לתת מענה ללקוח גם בשעות לא שגרתיות דרך טלפון ישיר של עורך הדין שיענה בצורה מכבדת ללקוח.

בכל שלב וכל תרחיש שקורה שאליו מודע הסנגור הוא ידאג לעדכן את הלקוח בהתאם וכמובן להסביר לו מהן ההשלכות הצפויות לכל דבר שקורה בתיק.

שיקום החשוד \ הנאשם

עו"ד פלילי מקצועי ומיומן לא רק ידאג להפחית את העונש ומשם ימשיך לדרכו אל התיק הבא. כאשר מדובר על עו"ד מקצועי הוא מבין כי אנשים אשר מואשמים בפלילי בד"כ זאת לא הפעם הראשונה עבורם והם צפויים להגי שוב אל כותלי המעצר ומשם אל בית הדין.

מתוך ההבנה הזאת צריך עורך הדין לפעול ולנסות למצוא אפשרויות אשר יספקו שיקום לאותו חשוד. רק בזכותו שיקומו והחזרתו של החשוד לחיים נורמטיביים יכול עורך דין באמת להיחשב בתור אחד שרואי וייקרא "תותח" !

שתפו:

מאמרים נוספים

חוק אשראי הוגן

חוק אשראי הוגן

בעידן הדיגיטלי, בו קבלת אשראי הפכה קלה ונגישה מתמיד, גוברת חשיבותו של חוק אשראי הוגן. חוק זה, שנחקק, נועד להגן על הצרכנים מפני ניצול ומפני

הכנה לחקירה במשטרה

הכנה לחקירה במשטרה

הכנה לחקירה במשטרה באירוע פלילי מורכב היא אירוע נוראי. לא פעם מעבר לחקירה עצמה. ההכנה לחקירה מחייבת את בניית היכולת להתמודד עם מציאות מטורפת של

Call Now Button
×

שלום, כאן עורך דין פלילי מוטי אדטו. אני זמין ואשמח לעזור בכל שאלה

× זמינות מיידית 24/7