עורך דין פלילי גניבה

עורך דין פלילי גניבה

עורך דין פלילי גניבה – אם אתם מואשמים בביצוע עבירת גניבה, חשוב להבין את ההשלכות של ביצוע העבירה וכיצד ניתן להתמודד אם האישום.

המציאות של היום הפכה להיות כזאת כי ברוב המקרים עבירות הגניבה מתועדות על ידי מצלמות אבטחה שאלו מספקות ראיות שלא ניתן להתווכח איתם, ראיות אלו יכול ויוצגו לחשוד כבר בשלבי החקירה הראשונים ויגרמו לו להודות בעבירה באופן מיידי ויוגש נגדו כתב אישום.

רגע אחד לפני שאתם ניגשים לחקירת המשטרה, חשוב לבצע הכנה ולשכור את שירותיו של עורך דין פלילי שילווה אתכם בתהליך בצורה מקצועית.

עורך דין פלילי גניבה – המידע החשוב שאתם חייבים לדעת על התהליך

עורך הדין הפלילי הינו איש מקצוע אשר אחראי להגן על לקוחותיו מפני אישום פלילי. ניתן לפנות אליהם מאדם שהואשם בפשע ו/או עומד בפני הליך פלילי. עורך דין פלילי ייצג בדרך כלל את לקוחותיו בבית המשפט ויספק להם ייעוץ משפטי.

חשוב להעסיק סנגור פלילי בהקדם האפשרי, במיוחד אם העומד בפני כתב אישום הוא חף מפשע או שטרם הואשם בעבירה בה הואשם. זה יכול גם להיות מועיל להיות עורך דין לצידך אם אתה עומד בפני אישומים חמורים כגון רצח או תקיפה מינית.

עורך דין פלילי המייצג עבירות גניבה הוא מקצוע שאינו נפוץ בישראל. יש מעט מאוד עורכי דין שיש להם ניסיון עם סוג זה של משפט.

עם זאת, ישנם מקרים רבים שעולים בהם אנשים מואשמים בעבירות גניבה. חשוב שתיקים אלו יטופלו על ידי עורך דין פלילי בעל ניסיון בדינים מסוג זה.

סוג הפשעים שצריך לייצג תלוי בצרכי הלקוח. לדוגמה, עורך דין פלילי עשוי לייצג עבירת גניבה אם זו העבירה הראשונה שלו.

עורך דין פלילי יכול לייצג גם אדם שהואשם בפשע אך טרם הורשע. הם אינם רשאים להשתתף במשפט, אך הם יכולים לסייע במשא ומתן או בכל הליך משפטי אחר המתרחש לפני או לאחר ההרשעה.

איך לבחור עורך דין פלילי לייצוג עבירות גניבה

אם אתם מואשמים בעבירת גניבה, חשוב להזמין עורך דין פלילי המתמחה בעבירות גניבה על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

עורך הדין הפלילי יעזור לך להבין את החוקים וכיצד הם חלים על המקרה שלך. הם גם יוכלו להסביר מהן האפשרויות שלך ומה התוצאות הפוטנציאליות יכולות להיות.

ישנם סוגים רבים ושונים של עורכי דין פליליים, לרבות סנגורים ציבוריים, עורכי דין פרטיים ועורכי דין לסיוע משפטי. כדאי לוודא שאתם מוצאים אחד שמתמחה בעבירות גניבה לפני שתעסיקו אותם.

בבואכם לבחור עורך דין פלילי, ישנם מספר דברים שכדאי לכם לקחת בחשבון. ראשית, כדאי לברר האם עורך הדין הינו בעל רישיון ובעל ניסיון במשפט פלילי. שנית, כדאי לחפש עורכי דין שזכו בתיקים בעבר. שלישית, אתה צריך לברר אם הם מציעים ייעוץ חינם. רביעית, כדאי לוודא כי יש להם מוניטין טוב בתחום המשפט שלהם לפני שמקבלים אותם לעבודה.

כדי להתחיל במציאת עורך דין פלילי המתאים לתיק שלך, עיין במאמר זה כיצד לבחור עורך דין פלילי.

בחירת עורך דין פלילי היא משימה לא פשוטה. חשוב לדעת מה אתם רוצים מעורך הדין שלכם ומה הם הולכים לעשות עבורכם על מנת לבחור עורך דין טוב.

עורך דין פלילי יכול להועיל בדרכים הבאות:

– הם יכולים לעזור לך למצוא ייצוג משפטי לאחר מעצר, או אם הואשמת בפשע ואתה זקוק לעזרה בתיק שלך.

– הם יכולים לעזור לך להבין את התהליך של מערכת המשפט, כולל מה קורה לפני, במהלך ואחרי התיק שלך.

– הם יכולים לתת לך עצות כיצד להתמודד עם ההשלכות של הרשעה.

גניבה ממעביד

גניבה ממעסיק (גניבה ממעביד) היא פשע שקיים כבר עשרות שנים. הרעיון לגנוב מהמעסיק שלך אינו חדש, אבל הדרך בה אנו גונבים השתנתה. עם התקדמות הטכנולוגיה, אנשים רבים מצאו דרכים לגנוב מהמעסיקים שלהם מבלי להיתפס.

ישנן דרכים רבות ושונות לבצע גניבה ממעסיק והן יכולות לנוע מגניבת זמן וכסף ועד קניין רוחני או מידע סודי.

ככל שהכלכלה הופכת תחרותית יותר, המעסיקים מוצאים את עצמם במצב קשה. הם צריכים למצוא דרכים להגביר את הפרודוקטיביות ולשמור על העובדים שלהם מרוצים תוך שמירה על רווחיות.

בכדי לשמור על רווחיות ברוב המקרים זה מגיע על חשבון העובדים, עובדים רבים חשים מתוסכלים מאוד מתנאי העסקה לא נאותים לרבות יחס לא נעים של המעסיק שלהם והתסכול מביא אותם למצבי קיצון רבים, חלק מאותם מצבי קיצון הוא רצון הנקמה במעסיק ולכן גם גניבה של רכוש לרבות כס, קנין רוחני ועוד. על מנת לשמור על רווחיות זה בא על חשבון העובדים, עובדים רבים מרגישים מאוד מתוסכלים מתנאי העסקה לא הולמים כולל יחס לא נעים של המעסיק והתסכול מביא אותם לקצוות רבים, חלק מאותם הקצוות הם רצון לנקום במעסיק ולכן גניבה של קניין לרבות קניין רוחני ועוד.

גניבה בנסיבות מיוחדות

גניבה בנסיבות מיוחדות היא מקרים של גניבת רכוש לרבות נכסים יקרי ערך ששויים מעל חצי מיליון שקלים. גניבתם של נכסים ורכוש אלו יכולים לפגוע בשלום הציבור ולכן במקרים כאלו מחמיר החוק עם מבצע העבירה והעונש יהיה 4 שנים בשונה מענישה על גניבה שדינה שלוש שנות מאסר וזאת ע”פ סעיף 384 א חוק העונשין.

עונש על גניבה בסופר

עונש על גניבה בסופר ברוב המקרים הוא עונש של מאסר על תנאי. אם כי העונש הקבוע בחוק בגין גניבה הוא מקסימום של 3 שנות מאסר. מדובר כמובן על עונש תיאורטי בלבד. לא כל אדם שגנב מהסופר יכנס לכלא לשלוש שנים.

ברוב המקרים זה יסתיים בביצוע מאסר על תנאי ואפילו יכול שהתיק יסגר בעילות אחרות בהתאם למצב בו נמצא האדם.

חשוב לזוכר, למרות כי החוק הוא “יבש” עדיין בית הדין רוצה לשמוע את הצד של מבצע העבירה מכיוון ולכל עבירה קיים מניע ותכנון או ניסבות שהובילו את האדם לביצוע העבירה.

מהו עונש על גניבה ללא עבר פלילי ?

העונש על גניבה תלוי בגורמים רבים, בינהם המצב המשפחתי של מבצע העבירה, מבצו הכלכלי של מבצע העבירה לרבות ממי נגנבו הדברים וגורמים נוספים הנלקחים בחשבון. בכל מקרה כזה גניבה הענישה תהיה שלוש שנות מאסר, אם כי במקרים בהם אין לאדם עבירות פליליות נוספות והעבר הפלילי שלו נקי יכול ובית המשפט יגזור עליו מאסר על תנאי.

שתפו:

מאמרים נוספים

חוק אשראי הוגן

חוק אשראי הוגן

בעידן הדיגיטלי, בו קבלת אשראי הפכה קלה ונגישה מתמיד, גוברת חשיבותו של חוק אשראי הוגן. חוק זה, שנחקק, נועד להגן על הצרכנים מפני ניצול ומפני

הכנה לחקירה במשטרה

הכנה לחקירה במשטרה

הכנה לחקירה במשטרה באירוע פלילי מורכב היא אירוע נוראי. לא פעם מעבר לחקירה עצמה. ההכנה לחקירה מחייבת את בניית היכולת להתמודד עם מציאות מטורפת של

Call Now Button
×

שלום, כאן עורך דין פלילי מוטי אדטו. אני זמין ואשמח לעזור בכל שאלה

× זמינות מיידית 24/7