כיצד לקבל סיוע מעורך דין פלילי

כיצד לקבל סיוע מעורך דין פלילי

השאלה כיצד אפשרי לקבל סיוע מעורך דין פלילי, נשמעת מעט טיפשית, אולם היא לא. שיש תחושה של חוסר שליטה – קשה לקבל עצות. לא משנה ממני וכמה הן טובות.כיצד לקבל סיוע מעורך דין פלילי

לא אחת נתקלתי בבעיה הזאת מצד בני משפחה, הבן/בן זוג משוכנע בצדקת מעשיו, או בראיה שלו את האירועים, בכלל הוא אדיש לסוגיה של היכולת להתמודד. 

הייעוץ בעורך דין פלילי אמור להקנות שליטה מחדש בתהליך. שליטה תמיד בנויה על הבנה ועל הפנמה – על התחושה אני פועל מתוך ראיה של העתיד.

בכלל, חשוב מאוד להיות מסוגלים לראות עתיד – תמיד!

בני המשפחה שנתקלים באדם היקר להם שלא מסוגל לרואת עתיד, באם לא אחת עם השאלה, כיצד ניתן למנוע ממנו לספר את קווי החשיבה שלו – לפני – שהוא מתייעץ בעורך דין פלילי.

לא אחת נתקלתי בחשודים שהסבירו לי שהם רוצים רק "לשתוק בחקירה". הם מספרים על "זכות השתיקה". זכות שלא תמיד ראוי להשתמש בה.

זה היה גם שהם ידעו שהאירוע כולו מצולם, מוכר היטב מהמעשים, והם סבורים היו – שלמרות שהאירוע מצולם – שתיקה תחלץ אותם.

חובה להבין – הצורך להתמודד הוא לפעמים צורך שהוא חובה. באין הסבר, יש ,לא אחת, הנחה שההסבר גרוע ממה שאנו מסוגלים להסביר. כך שהענישה תהה בהתאם.

אז כיצד לקבל סיוע מעורך דין פלילי? התשובה פשוטה – להקשיב ולשמוע את ההסברים אודות המצב, לחוש שליטה בתהליך, להבין לאן אנו הולכים.

ייעוץ טוב מעורך דין מעביר את השליטה לנחקר, הוא מבין את התהליך, ורואה את הסיום שלו – ולאור זאת הוא מתכנן את מהלכיו.

שתפו:

מאמרים נוספים

חוק אשראי הוגן

חוק אשראי הוגן

בעידן הדיגיטלי, בו קבלת אשראי הפכה קלה ונגישה מתמיד, גוברת חשיבותו של חוק אשראי הוגן. חוק זה, שנחקק, נועד להגן על הצרכנים מפני ניצול ומפני

הכנה לחקירה במשטרה

הכנה לחקירה במשטרה

הכנה לחקירה במשטרה באירוע פלילי מורכב היא אירוע נוראי. לא פעם מעבר לחקירה עצמה. ההכנה לחקירה מחייבת את בניית היכולת להתמודד עם מציאות מטורפת של

Call Now Button
×

שלום, כאן עורך דין פלילי מוטי אדטו. אני זמין ואשמח לעזור בכל שאלה

× זמינות מיידית 24/7