הכנה לחקירת משטרה במקרה של תקיפת בת זוג

הכנה לחקירת משטרה במקרה של תקיפת בת זוג

חקירה פלילית היא אירוע נפשית קשה. לא אחת גם פיזית.הכנה לחקירת משטרה במקרה של תקיפת בת זוג

חקירה בתוך המשפחה קשה עוד יותר, לבטח שיש חשש לא רק מההליך הפלילי אלה גם להשלכות החקירה והאירועים בתחומים אחרים.

בתוך עורך דין פלילי נחשפתי למשקים בהם, כאשר יש סכנה לענישה, או אפילו למעצר ותנאי הגבלה – אנשים מאבדים את יכולתם לחשוב. הם לא אחת, שבויים בתוך המחשבות על הרס החיים – ולא על ההתמודדות מול החקירה במשטרה.

חשד לתקיפת בז זוג הוא חשד כבד, במרבית המקרים החשודים הם חסרי ניסיון פלילי – אנשים נורמטיביים.

לא אחת מדובר באנשים שנקלעו לאירוע פלילי כחלק מהליך הגירושין או הליכי משמורת על  הקטינים. כך שהם לא ממש מסוגלים להבין את כל מה שמתנהל לידם.

לאנשים שאינם מתורגלים בחקירות משטרה, הכנה לחקירת משטרה היא הבסיס להבנת התמונה.

הכנה לחקירת משטרה במקרה של תקיפת בת זוג היא בעלת משמעות, לא אחת היא זאת שתקבע את המשך ההליך הפלילי וברוב המקרים גם את תוצאותיו.

מה המטרות של הכנה לחקירת משטרה תקיפת בת זוג

 

עורך הדין הפלילי עובד במספר בסיסים:

א. להרגיע.

ב. למקד.

ג. להבין את התהליך החקירתי ואת המטרות של החוקר.

ד. לרואת את תרגילי החקירה וכיצד אנו יכולים להשתמש בהם.

ה. לבחון את התוצאות של ההתנהלויות השונות בחקירה.

אלה רק הבסיסים בהכנה לחקירת משטרה תקיפת בת זוג. העיקר נימצא בהבנה ביכולת לרואת עתיד, הכרה של המהלכים בהם משתמשת המשטרה בעת ביצוע חקירה פלילית הם הכלי המרכזי עליו בנויה כל הכנה לחקירת משטרה.

הכנה לחקירה פלילית במשטרה היא ייעוץ לאדם הנחקר לקראת ובהלך החקירה.

במהלך חקירות רבות המצליחה מצליחה להשיג את מלכת הראיות הלא היא הודאה באשמה, נחקרים רבים שרצו לסיים את ההליך הפלילי, נשברו והודו באשמה למרות שהיו חפים מפשע! הכל רק במטרה לצאת מחדר החקירות וכי האמינו לחוקר.

באופן טבעי, כאשר אדם מודה באשמה הוא חש הקלה, הוא מרגיש את כל מכבש הלחצים העצום יורד ממנו, ומיד לאחר סיום החקירה שבה הודה החשוד הוא משוחרר. לאחר תקופה הוא פתאום עלול לגלות שהוגש נגדו כתב אישום והוא מזומן לבית הדין.

במקרה כזה, יש להתייעץ באופן מיידי עם עורך דין פלילי בחולון שיבחן את הנושא, יבדוק מהן העדויות הקיימות מעבר להודאת החשוד ויבנה קן הגנה אל מול בית הדין.

את תהליך החקירה קשה ומורכב מאוד לשנות! בהמשך ישנו משפט פלילי שיכול להביא גם לענישה כבדה בהתאם לחומרת העבירה עליה נחקרים.

אם בת הזוג שלך הגישה נגדך תלונה על תקיפה, האם זו הפעם הראשונה שמאשמים את המקרה האמור? אם כן, ייתכן שאתה שואל את עצמך כיצד להיערך לחקירת משטרה במקרה של תקיפת בת זוג. אל דאגה, בפוסט זה אנו הולכים לתת לך כמה טיפים להכנה לחקירה במשטרה.

 

שתפו:

מאמרים נוספים

חוק אשראי הוגן

חוק אשראי הוגן

בעידן הדיגיטלי, בו קבלת אשראי הפכה קלה ונגישה מתמיד, גוברת חשיבותו של חוק אשראי הוגן. חוק זה, שנחקק, נועד להגן על הצרכנים מפני ניצול ומפני

הכנה לחקירה במשטרה

הכנה לחקירה במשטרה

הכנה לחקירה במשטרה באירוע פלילי מורכב היא אירוע נוראי. לא פעם מעבר לחקירה עצמה. ההכנה לחקירה מחייבת את בניית היכולת להתמודד עם מציאות מטורפת של

Call Now Button
×

שלום, כאן עורך דין פלילי מוטי אדטו. אני זמין ואשמח לעזור בכל שאלה

× זמינות מיידית 24/7