הכול על הלבנות הון ופשיטות רגל

סוגי הלבנת הון

אחת העבירות הכי חמורות היא עבירה על חוק הלבנת הון.

אנשים העוברים עבירות מן הסוג הזה מסתכנים בעונשים חמורים הכוללים מאסר ואף החרמת ההון המולבן וכל הרכוש הבלתי חוקי.

נתפסתם באחת מהעבירות מהסוג הנ"ל? 

הכתובת הראשונה שלכם – עורך דין 

זהו בהחלט דבר חמור ואתם חייבים להתייחס במלוא הרצינות לכל ההאשמות שעומדות מולכם. לרוב, אם לא תכינו את עצמכם כמו שצריך מבחינת ליווי של עורך דין, אתם צפויים למצוא את עצמכם מתמודדים עם עונשים לא פשוטים שיש בהם חוסר פשרות.

על כן, הצעד הראשון לפני שאתם מתחילים בכלל לשקול את צעדיכם, עליכם לברר על איש מקצוע מומחה שיוכל לחלץ אתכם איכשהו מהסבך אליו נקלעתם. גם כך אתם זקוקים להרבה מאוד מזל על מנת לצלוח את המשוכה הזו עם כמה שפחות נזקים…

בחרו את עורך הדין הנכון לסיטואציה

חשוב להבין כי בכל מה שקשור לתחומים פליליים יש הרבה מאוד עורכי דין כאשר לא כל אחד יש לו את אותה ההתמחות ולא כולם מסוגלים לתת לכם את אותו המענה.

כדי לקבל את הליווי המקצועי והמושלם, חשוב מאוד שתתנו את הדעת על בחירה מאוד ממוקדת ומאוד מדויקת של עורך הדין בהתאם לתיק שעומד להיתפר נגדכם.

כפי שכבר ציינו, ההתייחסות לעבירות מהסוג הזה של הלבנות הון היא מחמירה במיוחד. למעשה נדמה כי אין משהו חמור כרגע במדינת ישראל יותר מזה, עד כמה שהדבר עשוי להישמע אירוני. אז מה שצריך זה פשוט לברר היטב בקרב אנשים שכבר עברו משוכות מהסוג הזה ולשמוע מהם איך הם התנהלו ומה הם עשו וכיצד הם הצליחו להיחלץ מהסבך.

המקצוענים שיחזירו אתכם למסלול חיים שפוי

האמת היא שבעזרת עורך דין ממולח ומנוסה ניתן להגיע בקלות רבה למצב בו אתם תצאו בלי נזקים בכלל או עם מינימום הפסדים, כך שיש כאן חשיבות רבה לבדיקה יסודית של השטח לקראת הגשת התביעה.

כאן בדיוק אתם עשויים למצוא את עצמכם מסתבכים.

איך בעצם יודעים לבחור את עורך הדין הנכון? כיצד יודעים אל מי לפנות בנושאים של הלבנת הון או הסדר חובות.

חשוב להבין את ההבדלים בין עורכי דין מתחילים לבין כאלה שכבר לא ממש נמצאים שם.

עורך דין מתחיל הוא לרוב עורך דין שרוצה מאוד להוכיח את עצמו בשטח ועל כן הוא יעשה כמיטב יכולתו כדי לסייע לכם בכל דרך אפשרית. הוא ישקיע את כל כוחו ומרצו ולרוב יהיה להם גם את הפנאי לעשות את זה כי אחרי הכול הוא עדיין לא עמוס לקוחות. התוצאה עשויה בהחלט לפעול לטובתכם. מצד שני, לא נוכל להתעלם מהיעדר הניסיון של עורך הדין מה שעשוי לפעול לרעתכם.

אז שקלו היטב את צעדיכם וקחו החלטה נכונה עבורכם.

שתפו:

מאמרים נוספים

חוק אשראי הוגן

חוק אשראי הוגן

בעידן הדיגיטלי, בו קבלת אשראי הפכה קלה ונגישה מתמיד, גוברת חשיבותו של חוק אשראי הוגן. חוק זה, שנחקק, נועד להגן על הצרכנים מפני ניצול ומפני

הכנה לחקירה במשטרה

הכנה לחקירה במשטרה

הכנה לחקירה במשטרה באירוע פלילי מורכב היא אירוע נוראי. לא פעם מעבר לחקירה עצמה. ההכנה לחקירה מחייבת את בניית היכולת להתמודד עם מציאות מטורפת של

Call Now Button
×

שלום, כאן עורך דין פלילי מוטי אדטו. אני זמין ואשמח לעזור בכל שאלה

× זמינות מיידית 24/7