עבירות שוחד

עבירות שוחד

עבירות שוחד כל המידע המקצועי והמלא.

מה קורה אם הואשמת בשוחד? שוחד הוא עבירה פלילית שמביאה השלכות חמורות. אם אתה מורשע, העונשים על שוחד יכולים לכלול קנסות, מאסר וסנקציות אחרות. ניתן לסווג שוחד בדרכים שונות בהתאם לחומרת הפשע. הקטגוריה החמורה ביותר של שוחד היא שוחד מסחרי הכולל מתן או קבלת כסף או כל דבר אחר בעל ערך להשפעה על מעשה הקשור לעניינים עסקיים. שוחד כולל גם מתן או קבלת דברים כמו חופשות, מתנות, הלוואות ועוד בתמורה להחלטות שקיבלו גורמים ציבוריים. חוק השוחד משתנה ממדינה למדינה ולכן חשוב לדעת את זכויותיך כאשר אתה מתמודד עם האשמות אלה!

ישנם מקרים של עבירות שוחד אשר מבוצע על ידי אדם אחד בין מדינות, לדוגמה : אדם אשר עובד במדינת ישראל בחברה ציבורית וביצע קשרים עסקיים עם גורמים מחוץ למדינת ישראל וכחלק מאותם קשרים עסקיים גם בוצעו עבירות שוחד חמורות. כאן קיימת סוגיה מורכב מאוד על בחינת ההליך הפלילי מכיוון והליך זה יכול להתנהל לא רק במדינת ישראל.

 עורך דין שוחד

עבירות שוחד היא עבירה שנחקרת בצורה מאוד קפדנית, לא פעם החקירה במקרים של שוחד מתחילה בתור חקירה סמויה ורק לאחר תקופה של איסוף ראיות ועדויות מגיע אותו אדם שבציע את עבירת השוחד לחדר החקירות. במקרה כזה יש מיד ליצור קשר עם עו"ד פלילי ללא היסוס או מחשבה, רק ליווי צמוד של עו"ד שיידע בדיוק מהן הראיות שעומדות בפני החוקרים וידע לבצע הכנה מקצועית לחקירת המשטרה ולכל ההליך הפלילי הוא הדרך שלכם להתמודד עם האישום.

מי חוקר שוחד?

שוחד נחקר על ידי רשויות אכיפת החוק כגון המשטרה המקומיות. שוחד יכול להיחקר גם על ידי סוכנויות ממשלתיות עצמאיות כמו הרשות לניירות ערך ובורסה וגופים הממונים על בחינת שחיתות ציבורית.

כאשר אדם מואשם בשוחד, אין בשום אופן להסס לפנות לעורך דין שוחד. עורך דין שוחד ייאבק על זכויותיכם ויסייע לכם להשיג את התוצאות הטובות ביותר במקרה שבו אתם מואשמים. מקרי שוחד יכולים להיות מכריעים וחשוב שתמצאו מישהו שמבין כיצד פועלים סוגים אלה של פשעים ואילו אפשרויות קיימות.

מה קורה אם הואשמתם בשוחד?

שוחד הוא עבירה פלילית שמביאה איתה השלכות חמורות. אם אדם מורשע, העונשים בגין שוחד יכולים לכלול קנסות, מאסר וסנקציות נוספות. ניתן לסווג שוחד בדרכים שונות בהתאם לחומרת הפשע. הקטגוריה החמורה ביותר של שוחד היא שוחד מסחרי הכולל מתן או קבלת כסף או כל דבר אחר בעל ערך להשפעה על מעשה הקשור לעניינים עסקיים. שוחד כולל גם מתן או קבלת דברים.

איך מוכיחים שוחד?

נותן או מקבל דברים כמו חופשות, מתנות, הלוואות ועוד בתמורה להחלטות שקיבלו פקידי ציבור. חוק השוחד משתנה ממדינה למדינה ולכן חשוב לדעת את זכויותיכם כאשר אתם מתמודדים עם האשמות אלה! מקרי שוחד יכולים להיות מורכבים מאוד וחשוב שתמצאו מישהו שמבין כיצד פועלים סוגים אלה של פשעים ואילו אפשרויות קיימות. לא פעם בחירה שגויה של עו"ד שילווה אתכם בהליך ואינו מכיר את סוגי העבירות על בוריו עלול לגרום לכם לעוול ולא להגיע למטרה הנכונה לכם. רק בזכות מאבק מתמשך ללא פשרות ועמידה איתנה ניתן להתמודד עם ההאשמות ואפילו להקל באופן מאוד משמעותי על הענישה.

מה מכסה חוק השוחד?

חוק השוחד כולל עבירות שונות הקשורות לשוחד, כגון מתן או קבלת שוחד; שוחד פקיד ציבור זר; אי קיום נהלים מתאימים למניעת שוחד בתוך ארגון. חוק השוחד מספק הגדרה רחבה לשוחד לרבות מתן או קבלת דברים כמו חופשות, מתנות, הלוואות ועוד בתמורה להחלטות שקיבלו פקידי ציבור.

מהם העונשים של האשמה בשוחד?

העונשים אם יימצאו אשמים יכולים להיות תלויים בסוג העבירה והרישום הפלילי בעבר של אותו חשוד שביצע את העבירה. בנוסף ישנם מקרים של שוחד מתמשך, אלו מקרים חמורים יותר והענישה יכולה להיות בהתאם.

מה אם האשימו אתכם בהצעת שוחד?

אם אתם מואשמים, אל תמסרו הצהרה כלשהי לאף אחד מבלי לדבר עם עורך דין קודם! אתם עומדים בפני השלכות חמורות ולכן חשוב שתקבלו ייעוץ משפטי מעורך דין.

מה ההבדל בין שוחד מסחרי לשוחד פרטי?

הקטגוריה החמורה ביותר של שוחד היא שוחד מסחרי הכולל מתן או קבלת כסף או כל דבר אחר בעל ערך להשפעה על מעשה הקשור לעניינים עסקיים. אדם פרטי יכול להיות כפוף לאישומים פליליים בגין עיסוק בשוחד מבלי שזה ישפיע. אך יחד עם זאת הוא יכול להיות כפוף לעבירה החמורה של שוחד.

עורך דין לייצוג בגין עבירות שוחד

עורך דין לייצוג בגין עבירות שוחד הוא מי שמעמיד לדין או מגן על אנשים המואשמים בנטילת שוחד, שוחד פקידים ומעשים מושחתים אחרים. עורך דין פלילי עשוי גם להידרש לייצג מישהו המואשם על פי חוקים בהתנהגות בלתי הולמת הקשורה לתפקיד פוליטי. צורת פרקטיקה זו מחייבת הן כישורים משפטיים והן יכולת להבין כיצד להתמודד בצורה הטובה ביותר עם מקרה מסוים.

נדרש כאשר אדם מואשם בעבירות שוחד ליצור באופן מיידי קשר עם סנגור שילווה אותו בתהליך, לא פעם חשודים מנסים להסתיר ראיות ולשבש אותן ועל ידי כך יוצרים מצב שבו הם בעצם רק מגדילים את כמות הראיות שעומדת נגדם מכיוון והם לא יודעים כלל שהם תחת חקירה סמויה. אם נעצרתם בגין פשע זה, חשוב שעורך הדין שלכם יידע מה הוא עושה על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר עבור המקרה שלכם. אנשים רבים יכולים להיות מבולבלים מהאשמות פליליות, מה שהופך את העסקת עורך דין טוב עוד יותר חשוב. לא משנה מה הרקע שלכם או אם אתם אשמים, יש לעקוב אחר חוקי מדינת ישראל בכל הנוגע לשוחד.

עורך דין בגין עבירות שוחד במדינת ישראל חייב להיות בעל רישיון מטעם הלשכה המשפטית של מדינת ישראל ולשכת עורכי הדין ובעל השכלה והסמכה, על מנת לעסוק בעריכת דין. אם הוא לא עומדים בתקנים ובהנחיות אלה, רישיונו עשוי להישלל על ידי לשכת עורכי הדין.

עורך דין בגין עבירות שוחד חשוב שיהיה לצדכם כאשר אתם מואשמים בפשע זה מכיוון שהוא יודע מה צריך לעשות על מנת למצוא את התוצאות הטובות ביותר לעניינכם. אתה גם צריכים עורך דין שמוכן ומסוגל לשים את האגו שלו בצד כדי שיוכלו לעשות כל מה שצריך ולהילחם עד הסוף. מדובר על תיקים שלא פעם נמשכים שנים ארוכות ויכולים לערער באופן מוחלט את חייו של החשוד בביצוע העבירה. רק עו"ד שידע לעמוד לצד החשוד בכל שלב, החל מביצוע הכנה לבדיקת פוליגרף, ליווי מלא לכל הדיונים המשפטיים ואפילו לשמש לא פעם גם כמו פסיכולוג שידע להרגיע ולכוון ולפזר את מסך הערפל שבו האדם נמצא.

אנו אחת מחברות עורכי הדין המקצועיות המובילות והאיכותיות ביותר בישראל, אנו מציעים מגוון עצום של שירותי משפט ותמיכה לאנשים פרטיים ועסקים. לעורכי הדין שלנו ניסיון רב בטיפול בתיקי עבירות שוחד; אנו יכולים להדריך אתכם בתיק שלכם מתחילתו ועד סופו תוך עין אובייקטיבית על מה שטוב עבורכם. אנו מספקים ייעוץ ראשוני חינם על מנת שלקוחותינו יוכלו לקבל החלטה מושכלת לפני קבלת ייצוגנו. יחד עם זאת אנו מעמידים לרשותכם קו טלפון זמין ומענה לכל שאלה 24/7 שאתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שמיד יש מישהו לצדכם בכל ההליך הפלילי.

עורכי הדין שלנו בגין עבירות שוחד זמינים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע על מנת לספק לכם את הייעוץ והייצוג המשפטי הדרושים בכדי לענות על צרכיכם. אנו משרתים את כל סוגי הלקוחות כולל אנשים פרטיים, חברות, סוכנויות ממשלתיות וכן ארגונים ללא מטרות רווח. לא משנה כמה מורכב התיק שלכם, עורכי הדין שלנו יכולים למצוא את הפתרון הנכון עבורכם. אנו מחויבים לספק ללקוחותינו שירותים יעילים ואיכותיים מכיוון שאנו מעריכים את אמונם בנו.

שתפו:

מאמרים נוספים

חוק אשראי הוגן

חוק אשראי הוגן

בעידן הדיגיטלי, בו קבלת אשראי הפכה קלה ונגישה מתמיד, גוברת חשיבותו של חוק אשראי הוגן. חוק זה, שנחקק, נועד להגן על הצרכנים מפני ניצול ומפני

הכנה לחקירה במשטרה

הכנה לחקירה במשטרה

הכנה לחקירה במשטרה באירוע פלילי מורכב היא אירוע נוראי. לא פעם מעבר לחקירה עצמה. ההכנה לחקירה מחייבת את בניית היכולת להתמודד עם מציאות מטורפת של

Call Now Button
×

שלום, כאן עורך דין פלילי מוטי אדטו. אני זמין ואשמח לעזור בכל שאלה

× זמינות מיידית 24/7